Červenec 2013

Goodbye..

30. července 2013 v 12:20 | andie. & Perrie
Ahoj :) Po delší době se zase hlásím. Tentokrát to bude ale trošku jiný článek. Od začátku července jsem tu vlastně byla jenom jednou. V době, kdy jsem byla na dovolené, sem nějaké články přidávala druhá adminka Perrie. Za což jí znovu moc děkuju, protože kdyby sem nic nedala, tak by to tu bylo opuštěné víc než měsíc. Vlastně ani pořádně nevím, co do tohoto článku chci napsat, protože sama nevím, co s tímhle blogem chci udělat. Jeden den mám sto chutí se sem vrátit, druhý den mi to přijde naprostá otrava a úplně zbytečné, sem dál přidávat články. Za mojí/naší neaktivitou nestojí to, že by Eleanor neměla novinky. Naopak, v posledních dnech jich bylo dost, protože byla s kamarády v New Yorku a teď se myslím znovu nachází s Louisem na turné. Nebudu psát ty věci, že Eleanor pořád zbožňuju, ale nechodím sem protože nemám čas, nemám chuť, nejsou novinky..nebudu to psát, protože to není pravda. Na blog bych si čas našla, chuť by byla, novinky taky jsou. Důvod, proč v tomhle blogu nechci dál pokračovat je tedy opravdu samotná Eleanor.
Když jsem tenhle blog zakládala, byla jsem do El naprosto "zblázněná." Pořád jsem o ní někomu vykládala, hledala co nejvíc novinek o ní, stahovala fotky, pozorovala její styl. Byla pro mě obrovským vzorem. Je nádherná, má dokonalý styl a neuvěřitelnou postavu, to ano. Jenomže, to je asi tak všechno, co se mi na ní líbí. Mám takové smíšené pocity. Například, když čtu vyjádření fanoušků o jejich setkání s Eleanor. Jednou se objeví, jak byla neskuteně milá a ikdyž spěchala, tak se s nimi vyfotila, zeptala se jich na Twitter, aby si je mohla follownout, povídala si s nimi, objímala se, smála se. Potom najdu něco, kde napíšou, že šla sama, ani si jich nevšimla a když se jí zeptali, jestli by se s ní mohli vyfotit, byla na ně nepříjemná a odmítala je. Chápu, každý někdy nemá den, jen mi to přijde jako další zrníčko do toho, že s El nění něco v pořádku. Netvrdím, že jsou dvě Eleanor, ale někdy mi to tak opravdu připadá. Prostě v Elounor nevěřím. Když si čtu třeba důkazy o Larrym, tak mi přijde, že to do sebe tak zapadá, že prostě Elounor určitě není opravdový. Pak se zase objeví nějaká fotka El a Louiho a já si řeknu - "blbost, určitě jsou spolu."
To je další věc, která mi na Eleanor vadí. Spousta otazníků kolem ní i jejího vztahu s Louisem. Prostě, když se nad tou věcí zamyslím, přečtu nějaké důkazy, nějaké teorie, tak prostě.. S druhou adminkou věříme v Larryho. Odůvodňovat to nijak nebudu, ať si na to udělá každý názor jaký chce. Podle mě prostě s Eleanor a Elounor něco není v pořádku. Vždyť El a Louis mají miliony kvalitních fotek od paparazzi. A co Zayn s Perrie? ti byli kvalitně vyfoceni snad 2x a to podle mého názoru taky něco dokazuje. Elounor je prostě publikována a jsou pořád vystavovaní. Když vidím Larryho..kdo se na sebe dívá tak, jako oni? :3 Možná si teď o nás budete myslet všechno možné, ale prostě. Nikdo nevíme, jak to doopravdy je. Třeba je Louis opravdu s Eleanor šťastný a Larry je jenom "bullshit." Ale taky třeba ne.. a já už se opravdu těším na ten den, kdy se to konečně dozvíme :) proti Eleanor opravdu nic nemám. Nehejtuju jí, jen prostě.. něco se podle mě děje :)

friends?

V neposlední řadě bych se chtěla rozloučit s našimi spřátelenými blogy. Holky z iheart-onedirection jsem měla opravdu ráda a byla jsem neskutečně šťastná, když se rozhodly se mnou spřátelit. Na váš blog pořád chodím a chodit budu, protože je prostě nejlepší o One Direction :3 Další skvělý blog má Catherine z daniellepeazer :) máš nejlepší blog o Dani, koukat na novinky budu chodit stále. Ať ti to vydrží :) Na konec bych chtěla říct, že doufám, že si o nás nikdo nebude myslet nic špatného, protože takhle jsme to nechtěly. El sledovat budu, kvůli jejímu stylu :33 ten miluju pořád. Jenom ona jako osoba má kolem sebe pro mě až moc otazníků. Navíc mi přijde, že Eleanor "podezírá" čím dál tím víc lidí a proto už sem v poslední době nechodilo tolik lidí jako dřív :) Tak jo, mějte se všichni moc hezky. Na tomhle blogu se mi moc líbilo a byla jsem tu opravdu spokojená. Bohužel, věci se mění :) S pozdravem andie. & Perrie :)

EDIT: Strašně moc vám děkujeme. Náš blog přesáhl hranici 19 000 návštěv. Pořád to pro nás moc znamená. Děkujeme :)

Eleanor's 21st birthday 16/7/2013

16. července 2013 v 20:40 | andie. |  Personal photos
Zdravím :) po dlouhé době se opět ozývám. Chybí mi tu dost věcí, ale nějak na to ted nemám čas, takže to doplním později. Přidávám fotky z narozeninového oběda El. Dneska je jí nádherných 21 let. Bohužel na to ani nestíhám sepsat samostatný článek..jsem hrozná, ale momentálně jsem u babičky a mám tu hrozně pomalý počítač. Alespoň v tomhle článku jí popřeju Všechno nejlepší :) Ta druhá fotka, omgg :3 je nádherná, uplně taková..upřímná. Loui ji přidal na Instagram s popiskem: "Všechno nejlepší zlato #21" Kromě toho, že si to Eleanor určitě skvěle užívá, tak zase vypadala naprosto skvěle <3
image host image host image host

Outside the arena in Hershey, Pennsylvania 6/7/2013

15. července 2013 v 16:09 | Perrie |  Paparazzi/fan photos
Tyhle fotky byly pořízeny 6. července před arénou, kde kluci večer vystupovali. Na fotkách je El společně s Louisem a moc jim to spolu sluší :3 El je jako vždy dokonalá! Jinak podle informací, tím autem co vidíte na fotkách El odjela do Starbucksu. Objevilo se i video, které přidám zachvíli.
image host image host image host image host image host image host

Eleanor in the sound booth at Hershey Park 5/7/2013

12. července 2013 v 12:32 | Perrie |  Paparazzi/fan photos
Po delší době se opět ozývám a pokusím se dodat všechny novinky. V pondělí by se měla Andie vrátit, takže o to bude určitě lépe postaráno. Já se jen snažím něco přidat, aby se z toho nezbáznila :D Tyhle fotky pochází z 5. července z koncertu 1D. El to moc slušelo, i když fotky jsou v hrozné kvalitě.
image host image host image host image host image host image host

Eleanor with fans (random)

12. července 2013 v 10:49 | Perrie |  Other photos
Objevily se i tři fotky Eleanor s fanynkami. Ta první pochází z lednu. Na druhé se přesně neví jestli je to Eleanor, ale vypadá to tak. Jinak to triko jsem měla taky na sobě :33 :D A poslední nevím odkud je. Každopádně Eleanor je zlatá, že se vyfotila :)

image host image host image host

Eleanor in Starbucks, Hershey 5/7/2013

7. července 2013 v 10:09 | Perrie |  Paparazzi/fan photos
Eleanor byla předvčerejškem viděna ve Starbucksu a před koncertem 1D v Hershey. Má moc pěkné oblečení a dokonalý účes :3

image host image host image host

Eleanor and Louis out today in Montreal, Canada 4/7/2013 #2

6. července 2013 v 21:09 | Perrie |  Paparazzi/fan photos
Tady jsou kvalitnější fotky, které pochází ze 4.7., kdy se byla projít společně s Louisem. Krásné fotky, vypadají zamilovaně :33 Jsem ráda, že se po delší době opět viděli :)
PS: Jinak Andie je už týden na dovolené a vrátí se až 14., a proto jsem tu ted pouze já. Já ovšem jen přidávám novinky, aby toho na ni pak nebylo moc, proto bych poprostila affs at si ji nemažou.

image host image host image host image host image host image host

Eleanor and Louis out today in Montreal, Canada 4/7/2013 (videos)

5. července 2013 v 15:49 | Perrie |  Videos
Než přidám ty kvalitnější fotky, našla jsem tři videa. Jedno je natočeno přímo v obchodě. Na konci můžete vidět Louise jak obejme Eleanor :3 Další pochází z ulice, kde Louis spolu s Eleanor nastupovaly do auta. No a poslední je od paparazzi. Moc jim to spolu sluší :33

VIDEO Č.1

VIDEO Č.2

VIDEO Č.3


Eleanor and Louis out today in Montreal, Canada 4/7/2013

4. července 2013 v 11:26 | Perrie |  Paparazzi/fan photos
Elanor se momentálně nachází v Kanadě v Montrealu společně s Louisem. Objevilo se šíleně moc fotek jak od fanoušků, tak od paparazzi. Stáhla jsem všechny, ale je možné, že se některé budou opakovat. Můžete vidět, že byli zastiženi jak nakupují. Potvrdilo se, že navštívili Urban Outfitters. Louise fanynky asi hodně otravovali, protože na jedné fotce ukazuje prostředníček. Kvalitnější fotky (nejspíše od paparazzi) přidám později. Zatím jsou zde ty méně kvalitní.
image host image host image host image host image host image host
I AM FAN OF: